הפתעה מענגת

שכבתי על המיטה ושיחקתי עם הכוס, ליטפתי את הדגדגן בקיצור עשיתי הכל כדי לענג את עצמי. צלצול של הטלפון עצר אותי בזמן הגרוע ביותר.

-"כן, היי, לא אין לי תוכניות לערב. לראות סרט? טוב. יש לך הפתעה בשבילי? איזה? את לא אומרת. טוב אני עוד מאט הגיעה"

חברה שלי התקשה, גם הרסה לא את כל התענוג וגם שכנעה אותי ללכת לראות 50 גוונים של אפור, לא יכולתי לסרב לחברה הכי טובה שלי. קמתי מהמיטה בלי רצון מיוחד והלכתי לחדר אמבטיה. מתחת לזרם של מים חמים שוב פעם התחלתי להתחרמן…. גיליתי שהיד שלי עוצרת יותר מדי זמן בין הרגליים כדי לסבן את הכוס המגולח היטב שלי. אבל החברה שלי לא תסלח לי אם אני אגיע באיחור וגם ההפתעה הזאת שלה….

למזלי בית קולנוע לא היה רחוק מהבית שלי, הגעתי שם ראשונה, אחרי 5 דקות החברה שלי הגיעה, ההליכה שלה הייתה מאוד מוזרה.

"מה נפלת מהעץ?" – צחקתי
"לא מתוקה שלי, לא נפלתי" – ראיתי אש שלה בעיניים וקולה רעד.
"בוא נלך מהר, תראי בעצמך, יש לי הפתעה אם לא שכחת עדיין" – היא תפסה את היד שלי ומשכה לכיוון שירותי נשים.

בשניה שנכנסנו פנימה, היא דחפה אותי לתוך התא, זה היה כל כך מהר שנפלתי עם התחת על האסלה, מזל שהיא הייתה סגורה. היא סגרה את הדלת ואת המנעול.

"מה את עושה?" – שאלתי אותה עם חיוך
""אני אראה לך משהו" – היא לכשה לי לאוזן.

היא הצליחה לתפוס את התשומת לב שלי, אבל מה שיקרה בהמשך לא ציפיתי. היא הסתובבה אלי עם הגב, פתחה את הג'ינס שלה והורידה אותם ביחד עם התחתונים. אז היא התכופפה אלי ופתחה עם הידיים את התחת שלה. שככתי את כל המילים, ישבתי המומה ומול הפנים שלי תחת של החברה שלי אם פלאג אנאלי ורוד בתוך החור.

"זאת ההפתעה שלך?" -התחלתי להיזכר איך לדבר.
"לא" – היא לכשה לי לאוזן , אז היא תפסה איתי בכתפיים וסיבבה אותי עם הגב אליה.
"מהר, תעמדי עם הברכיים על הקצה של האסלה"

לא היה לי כוח ורצון להתנגד, הגוף שלי לא הקשיב לי והראש שלי היה נקי ממחשבות, לכן פשוט עשיתי את מה שהיא ביקשה. היא הרימה את החצאית שלי והורידה את התחתונים. העיניים שלה היו מלאות בניצוצות והיה אפשר לראות דרך חולצה שהפטמות שלה קשות. היא ליקקה את האצבע שלי והתחילה לטייל איתו סביב השפתיים של הכוס שלי. בגלל התנועות שלה התחלתי להתחרמן והכוס נרטב תוך דקה. אחרי כמה דקות היא ירקה על פי הטבעת שלי ואז הרגשתי שאצבע שלה נכנסת לתוך התחת שלי. לא רציתי להתנגד כי כבר הייתי ממש חרמנית, היא הרגישה שנתתי את עצמי תחת שליטתה ודי מהר כבר הרגשתי שתי אצבעות בתוך התחת שלי. גניחה קלה ברחה מהפה שלי.

השתיקה אותי ואמרה שהיא מוציאה את הפתעה שלה. אחרי שניה ראיתי בידיים שלה פלאג אנאלי נוסף. הפלאג היה ניראה גדול מידי לתחת שלי,אבל חברה שלי במקצועיות הוכיחה לי שאני טועה.

"נו מה? יכולה ללכת?" – היא שאלה אותי אחרי שהחזירה את התחתונים שלי למקום.

הייתה רטובה לגמרי, התחתנים שלי נרטבו כמעט במיידת. פחדתי שמישהו יראה מה קורה לי כי הייתי לבושה רק בחצאית מאוד קצרה וחולצה צמודה, שום דבר לא היה יכול להסתיר את ההתרגשות שלי. אחרי שסידרנו את עצמינו נכנסנו לעולם, ההליכה שלי הייתה דומה להליכה של החברה שלי. זה בטוח היה ניראה מצחיק מהצד. האולם היה ריק והמקומות שלנו היו בסוף. היא תכננה הכל מצוין. זה היה דומה יותר למפגש אינטימי.

ברגע שהסרט התחיל היא פתחה את הכפתורים על הג'ינס שלה,לקחה את היד שלי והכניסה אותה לתוך התחתונים שלה, הכוס שלה היה מגולח בדיוק כמו שלי והתחתונים היו רטובים. התחלתי לשחק עם הדגדגן שלה, במגביל היד שלה כבר הייתה בתחתונים שלי והיא עשתה בדיוק את אותם הפעולות.

כאשר הסוף של הסרט כבר כמעט הגיעה הפסקתי לספור את האורגזמות שלי, הצעצוע בתחת שלי רק הייתה מגבירה את הרגשות. פעם אחרונה גמרנו כמעט ביחד, בקושי הצלחתי להחזיק את הצרחה של הנאה שלי בתוכי.

האור באולם התחיל להידלק, הדבר הראשון שראיתי זה את הפנים המאושרות שלה.
"איך ההפתעה?" היא שאלה אותי
יכולתי רק לחייך בתשובה.