יום ולנטיין


לא בכל זוגיות יש רומנטיקה. ואני רוצה לספר לכם את הסיפור שלי. חבר שלי, שאני אוהבת אותו מאוד, תמיד אהב לגוון בחיי הסקס ואני ידעתי שהוא אוהב לזיין אותי בצורה קשוחה. לכן אמרתי לו
שאני יגשים כל פנטזיה מינית שהוא ירצה כמתנה ליום הולנטיין. הוא שאל אותי שני: "ממש כל דבר?". "כן, כל דבר, אבל רק באותו יום. אני יעשה את זה ואחרי זה לא ילעג לך"

הוא חייך ואמר "את בטוח תצטערי" ישר ניסיתי לשכנעה שאני לו. אז הוא התכופף ולחש לאוזן שלי "תבואי באותו היום בלבוש שאני אוהב". הוא התכוון לחצאית קצרה מאוד וחולצה שחורה, שום דבר מעבר. הייתי בטוחה שהוא פשוט רוצה לזיין אותי ברוטליות, אבל טעיתי ובגדול.

יום לפני נכנסתי לאמבטיה, גילחתי את הכוס שלי ואיפול עשיתי ביד בגלל שהתחרמנתי ממחשבה על מחר. אחרי אורגזמה טובה ביחד עם פנטזיה על סקס עם החבר שלי הלכתי לישון. בערב התלבשתי איך שהוא רצה: חצאית מיני וחולצה שחורה, כמובן שלא לבשתי שום הלבשה תחתונה. למזלי הוא היה גר ממש קרוב. כאשר הגעתי אליו הביתה הוא כבר חיכה לי, היה ממנו ריח של סבון. הוא נישק אותי וליטף את התחת שלי כאשר היד שלי נכנסה מתחת לחצאית.

כבר הרגשתי שאני נרטבת, זה הולך להיות ערב נפלא. נכנסנו לחדר, היה שם חשוך, חוץ מאור של נרות. לא החזקתי מעמד ושאלתי אותו בעצמי "נתחיל ממתנות?". כבר רציתי לדעת מה הוא רוצה. הוא התקרב אלי ולחש לאוזן שלי "אני רוצה שתהיה זונה שלי, אני הולך לזיין אותך כמו שבה לי היום". "כן,כן, גם אני רוצה את זה!" – עניתי לו כאשר אני כבר נחנקת מתשוקה.

הוא תפס את השיער שלי ומשך למטה, הראש שלי נזרק לאחורה ופה נפתח קלות. הוא קיפל אותי על השולחן, החצאית שלי עלתה למלה, ככה שכל הטוסיק שלי היה חשוף. אז הוא הוציא משהו מהכיס שלו. זה היה חומר סיכה והוא התחיל למרוח אותו על פי הטבעת שלי. אנחנו בחיים לא דיברנו על סקס אנאלי, גם בחיים לא היה לי. אבל כאשר הייתי מאוננת, הרבה פעמים הייתי מכניסה אצבע לתחת והאורגזמות תמיד היו יותר חזקות ככה. התביישתי להציע לו בעצמי, אבל היום הוא לקח הכל לידיים שלו.

די מהר כל החור שלי היה מלא בחומר סיכה והאצבע שלו בקלות היה נכנס לתוך התחת, אבל הוא לא הכניס את הזין. בידיים שלו הופיעה דבר נוסף, פלאג אנאלי. גנחתי בצורה מתוקה ביותר כאשר הוא הכניס אותה לתחת שלי.

הייתי בטוחה שבזמן שהיה לי פלאג בתחת הוא יזיין את הכוס שלי, אבל טעיתי. הוא התעלל בי. הוא הזיז את האצבעות שלו על השפתיים. נשכתי את השפתיים שלי, רציתי אותו כל כך חזק. אבל הוא לא היה מכניס, לא אצבעות ולא את הזין. הייתי רטובה כמו נערת ליווי אמיתית. נזלתי כל כך חזק שכל המיצים שלי ירדו ברגליים למטה. והוא ממש לא התכוון להכניס את הזין שלו.

לא החזקתי מעמד וביקשתי בעצמי "תזיין אותי". ברגע שאמרתי את המילים האלה קיבלתי סטירה חזקה על התחת. רציתי להתעצבן עליו על זה, אבל סטירה נוספת הגיעה גם לכוס שלי ובמקום זה התחלתי לגנוח. "תכניס לי כבר את הזין שלך" – זה הצחיק אותו ונתן לי עוד סטירה. שוב פעם ביקשתי זין ושוב פעם קיבלתי סטירה. כל בקשה שלי נענתה עם סטירה ואז הוא אמר לי "זונה, שרמוטה חרמנית". זה רק הדליק אותי עוד יותר והמשכתי לבקש ממנו עוד. הוא הוריד לי סטירות עד שהוא לא התעייף. אז הוא הוציא את הפלאג מהתחת שלי וסוף סוף הכניס את הזין שלו.

להרגיש את הזין בתחת שלו אחרי כל המתנה הזאת זאת הייתה הרגשה מיוחד מאוד. רק זה שהוא היה בפנים גרם לי לגמור. התחלתי להשפריץ לכל הכיוונים והוא בינתיים זיין אותי בתחת. הרגליים שלי כבר לא החזיקו אותי, אבל הוא המשיך לפרק את התחת שלי. זה היה כל כך נעים שקיבלתי אורגזמה נוספת. זה גרם לי לאבד הכרה. חזרתי לעצמי כאשר הרגשתי שהתחת שלי מתמלא בזרע.