מפגש אינטימי בטבע


שעיר שחור של ליטל נופף קליל ברוח חם קיצי והשמלה הכתומה שלה הייתה כל כך קצרה שדשה ארוך נגע לה בתחתונים הלבנים שלה. מחשוף העמוק בשמלה לא החביא בכלל את השדיים שלה וחבר שלה היה יכול להנות לא רק מהיופי של הטבע אלה גם מהיופי של השדיים שלה. הם הסתובבו ביער יחפים כדי להרגיש את הטבע יותר, אבל הם חיפשו לא רק להנות ממנה,אלה גם ממפגש אינטימי שלהם. הם עצרו במקום שקט ומבודד, העצים מסביב החביאו אותם ממבטים לא רצוים. הוא התקרב לליטל ותפס אותה בעדינות על הישבן שלה,היא חיבקה אותו על הצוואר, השפתיים שלהם נפגשו בנשיקה.

רועי,ככה קראו לחבר שלה, התחיל להוריד ממנה את השמלה , הוא הרים אותו יותר ויותר למלה,עד שליטל לא הרימה את הידיים שלה כדי לאפשר לו לסיים עם התהליך. כאשר היא נשארה בלי שמלה ,היא הורידה את החולצה שלו וחיבקה אותו, נישקה אותו כשהיא לוחצת עם החזה הערומה שלה על שלו,היא הרגישה את הזין הקשה שלו דרך מכנסיים. ליטל פתחה את הרוכסן שלו וירדה למטה ביחד עם המכנסיים. , באיטיות רבה היא הורידה גם את התחתונים שלו. הזין שלו עדיין הביט למטה , אבל ידיים של ליטל תיקנו את זה מהר. היא תפסה את הראש עם השפתיים, הכניסה את הזין לתוך הפה , ליקקה אותו לכל האורך ושוב פעם הכניסה לתוך הפה. ליטל ידע איך לגרום לחבר שלה לגנוח. היא לא רצתה שהוא יגמר ברגע זה, לכן עצרה ונעמדה. הוא נישק אותה והתחיל לרדת למטה כדי להחזיר לה טובה. הוא הרים רגל אחד שלה על הכתף שלו ונישק אותה בין הרגליים. עם הידיים הוא הוא ליטף את הישבן שלה.

ליטל כבר הייתה חרמנית מדי כדי להמשיך ככה, היא דחפה אותו לדשה וכאשר הוא כבר שכב על הגב ,היא התיישבה על הזין שלו. היא רכבה עליו באיטיות, עם הזמן הגבירה את הקצב. הוא תפס אותה בצדדים והתחיל לעזור לה לעלות ולרדת. ליטל הרגישה איך הוא ממלא את הכוס שלה, כבר היה בלתי אפשרי לא גנוח. היא כמובן לא החזיקה את הגניחות בפנים, הם ביער מי ישמע אותם. ליטל סגרה את העיניים שלה והתרכזה ברגשות שלה. זה גרם לה להגיע לאורגזמה שלה די מהר, רועי עדיי לא היה קרוב. ליטל ידע מה לעשות , היא רדה ממנו ותפסה את הזין שלו בתוך הפה, והחילה לזין את הפה שלה עם הזין שלו במהירות. הגניחות שלו הפכו לצעקה והיא הרגישה את הטעם של הזרע בתוך הפה.