משחק


היא מתקרבת אליך ומנשקת אותך חזק, מחבקת ואז מורידה את החולצה שלך. שוב פעם מנשקת, מתחילה מהשפתיים ויורדת למטה. אבל אתה נרגע יותר מדי, כי מה שהיא עושה זה רק מסיחה את דעתך. היא דוחפת אותך ואתה נופל על המיטה. זה הרגע שהיא סוגרת את האזיקים על ידיך וקושרת אותך למיטה.
היא מתחילה לשחק איתה, מנשקת, נושכת ומחרמנת אותך. כאשר נמאס לה מזה, היא מחליטה לתת לך מציצה. היא עושה את זה בצורה מאוד מקצועית, בולעת אותו לגמרי וכמעט גורמת לך למור. אבל היא לא רוצה שיהיה לך הזדמנות לעשות את זה כל כך מהר ועוצרת. היא מוציאה כיסוי עיניים וכושרת את העיניים שלך. אז היא לקוחת נר ומתחילה לטפטף עליך עם השעווה ומנשקת את כל הגוף שלך. היא כבר רוצה אותך, אבל היא רוצה שקודם תעשה לה נעים. 
אם לא תסכים, היא תמשיך לשחק איתה. קשה לך להחזיק את עצמך בידיים. אתה רוצה אותה. רוצה מייד, בלי משחק מקדים. אתה מסכים איתה, אבל אתה יודע שאתה משקר. אתה מחליט לקחת אותה בכוח ובזריזות.  היא משחררת אותך וישר מבינה שהיא עשתה טעות. אתה משתלט עליה  ובלי לבקש אישור מחדיר את הזין שלך. בגסות ובכוח. היא מנסה להשתחרר, היא ממש לא אוהבת שהמשחק כבר לא לפי חוקים שלה. אבל זה לא מפריע לך. אתה מנסה לנשק אותה ונושכת אותך. זה מעצבן אותך. אתה רוצה שהיא תהיה עדינה וחושנית. זה גורם לך להגביר את הקצב. את הידיים שלה אתה מחזיק מעל הראש. מנשק את הכולה, לפעמים נושך כדי לגרום לכאב מענג. אז אתה נזכר על הנראות. אתה קושר אותה עם האזיקים, כמו שהיא עשתה את זה. ואז אתה לוקח את הנר. אפשר לראות את הפחד בעיניים שלה. היא הרבה יותר רגישה ממך, למרות שהיא לא מראה את זה. 
אתה מסתכל עליה ולא בא לך להכאיב לה. היא כל כך יפה, ערומה ומושכת. אתה משחרר את הידיים שלה, מנשק אותה והיא עונה לך. היא מלטפת את אותך עם העיניים. אתה מנשק את הצוואר שלה, שומע את הגניחה ומבין שקיבלת אור ירוק לקחת את המפגש אינטימי הזה לשלב הבה.