נערת ליווי לערב אחד

שמי אבנר, אני נשוי בן 30, בלי ילדים עדיין. אני מאוד ספורטיבי, כבר שנים אני מתאמן בחדר כושר. אני נשוי כבר 7 שנים ולכן לפעמים בא לי על בחורה אחרת. אין לי זמן לחפש בחיים האמיתיים, לכן נרשמתי באתר הכרויות. יש לי פנטזיה על סקס עם בחורה בתשלום, אבל אני לא רוצה שזאת תהיה נערת ליווי. רציתי למצוא בחורה רגילה שצריכה כסף. יום אחד מצאתי כזאת באתר, היא הייתה צעירה, בת 19. למדה באוניברסיטה. היו לה תמונות מאוד יפות והיא הייתה צריכה כסף דחוף. ההורים שלה גרו בחול והיא הייתה צריכה כרטיס אליהם. אמרתי לה שאני יקנה לה כרטיס, אבל היא צריכה להרוויח את הכסף. התכתבנו כמה ימים, גיליתי שהיא בחורה מאוד ביישנים ולא היה לה סקס כבר כמה חודשים. סגרנו על הפגישה סאונה פרטית. לאשתי אמרתי שאני נוסעה לאימון ובעצמי נסעתי לסאונה. חיכיתי לה ליד, היא הגיעה במונית. היא הייתה מאוד יפה. ישר אלינו לסאונה, אבל כאשר נכנסנו לחדר הלבשה היא התחילה להתבייש.
"אולי לא נטפשת ישר?" – היא שאלה אותי"לא, תורידי הכל, אני מוריד" – עניתי לה"אבל אתה גבר!" – זה היה ניסיון אחרון שלה להישאר בלבוש. "אז מה? שנינו יודעים למה אנחנו כאן" – בזמן שניהלתי איתה את השיחה כבר הייתי רק בתחתונים. היא הבינה שאין לה ברירה."אולי תצא לפחות?"
"בסדר" – אמרתי לה ויצאתי לחדר מנוחה.
בזמן שישבתי שם על הספה חשבתי על איך אני רוצה אותה. הזין שלי כבר היה קשה כמו אבן. אז היא נכנסה לחדר, לבושה בתחתונים בלבד, היא סגרה את השדיים שלה עם היד והסתכלה על הרצפה. 
"נלך לסאונה?" – שאלתי אותה"בסדר" – היא ענתה בלי ביטחון. היא ניסתה כמה שיותר לא להסתכל לכיווני.
בתוך הסאונה התחלנו לדבר. ניסיתי להסיח את דעתה ממה שקורה בשיחות שונות. היא די מהר התחילה להשתחרר, בסוף היא גם הפסיקה לכסות את השדיים שלה. לאט לאט התיישבתי קרוב אליה. שמתי יד על השדיים והתחלתי למחוץ. היא נבהלה  וניסתה להוריד את היד שלי.
 "שקט, לא צריך. בינתיים את עושה עבודה גרוע להרוויח את הכסף שלך" – אמרתי לה את זה והיא הורידה את הידיים שלה למטה. המשכתי למחוץ את השדיים שלה בלי הפרעה. 
"בואי חזרה לחדר" – אמרתי לה ולקחתי חזרה לחדר מנוחה.
שם השכבתי אותה על המיטה והתחלתי לנשק את הגוף שלה. ליקקתי את הפטמות שלה והם ישר התקשו. הידיים טיילו על הגוף שלה. סוף סוף האצבעות שלי הגיעו אל הכוס שלה. הזזתי את התחתונים והבנתי שהיא כבר רטובה. לא רציתי לחכות יותר, ישר משכתי את התחתונים למטה והכנסתי את הזין. כל מה שהיא הספיקה זה לצעוק: "מה עם הקונדום?".
אבל כבר לא הקשבתי לה. זיינתי אותה חזק. היא הייתה מאוד צרה, נהנתי ממנה ממש. זיינתי אותה יותר ויותר חזק. היא צרחה וגנחה. זה חרמן אותי מאוד. אז היא קיבלה אורגזמה. כל הגוף שלה התחיל לרעוד. זה גרם גם לי להתחיל לגמור. בקושי הצלחתי להוציא את הזין וגמרתי לה על הבטן.